Превосходство дизайна

+38(044) 232-38-00

ОТПРАВЬТЕ ЗАЯВКУ

Шановні відвідувачі сайту!

Кухні на замовлення виготовляються на власному виробництві.

Якщо вам потрібна кухонні меблі під певний розмір, з підбором матеріалів та комплектуючих, ми з радістю вам допоможемо.

Дізнатися ціни на нухонную меблі можна за телефоном 501 48 49, або залишити заявку на прорахунок.


Кухні на замовлення: дерево, МДФ, постформінг

Якщо бажаєте придбати або замовити кухню в Києві - вам не знайти кращої пропозиції, ніж ту, яку робить компанія «МІК МЕБЛІ». Найкрасивіші кухні, практичні, якісні, функціональні та, що також не менш привабливо, за розумними розцінками - все це пропонує вам «МІК МЕБЛІ»!

Наша фотогалерея кухонь

Прекрасно демонструє кухні фотогалерея - ви можете ознайомитися з нею прямо зараз, так що самостійно переконаєтеся в справедливості усіх тверджень цього тексту. Насправді, часто одна тільки фотографія говорить потенційному покупцеві або замовникові набагато більше, ніж десятки слів. Так що недаремно фото кухонних меблів - перше, що шукають на просторах глобальної мережі усі ті, хто хоче купити кухню своєї мрії. Якщо ви - один з них, то можете припинити пошуки прямо зараз, адже те, про що ви давно мрієте, тепер знаходиться прямо перед вами.

Які меблі для кухні ми пропонуємо

Компанія «МІК МЕБЛІ» пропонує вам найширший вибір - проте якщо ви хочете купити дійсно оригінальну, ексклюзивну кухню, яка відображатиме вашу індивідуальність, яка створює в будинку затишну атмосферу, то вам краще всього вибрати кухні на замовлення. Компанія «МІК МЕБЛІ» виконуэ замовлення будь-якої складності на найвищому рівні, а якщо вам буде потрібна порада професіонала - фахівці нададуть вам вичерпні консультації. Зрозуміло, для виготовлення кухні під замовлення необхідно безліч точних параметрів - якщо буде необхідно, співробітник компанії відвідає приміщення, де запланована установка кухонних меблів, і зробить усі необхідні виміри.

Замовити кухню в «МІК МЕБЛІ» не складно - це вимагатиме у вас лише самий мінімум часу і зусиль, так як процедура максимально спрощена для зручності клієнтів. Таким чином, якщо вас цікавлять кухонні меблі на замовлення - потрібно лише точно і чітко сформулювати ваші вимоги співробітникам компанії «МІК МЕБЛІ», і в найкоротший час ви станете володарем кухні вашої мрії. Компанія «МІК МЕБЛІ» пропонує вам кухні на замовлення в Києві на найвигідніших для вас умовах, які просто не можуть залишити вас байдужими.

Якщо ж говорити про пропозиції компанії більш детально і предметно, то потрібно відзначити, що «МІК МЕБЛІ» пропонує вам меблі для кухонь різних типів. Все залежить від вашого вибору - від того, якому саме інтер'єру кухні ви віддаєте перевагу, а також від того, які розцінки здаються вам оптимальними, яке співвідношення ціни і якості вас найбільш приваблює. Так, в асортименті «МІК МЕБЛІ» - кухонні меблі фото з фасадами з натурального дерева, кухні МДФ, а також меблі, виготовлені популярним сьогодні методом постформінгу. Кожна з цих пропозицій має масу достоїнств, так що не можна виділити якусь одну з них, яка перевершує всі інші: повторимо, що все тут залежить тільки від ваших поглядів і уподобань. Таким чином, кухні купити в Києві (готові або виготовлені на замовлення) можна абсолютно на будь-який смак - у тому випадку, якщо ви маєте справу з компанією «МІК МЕБЛІ».

Кухонні меблі з натурального дерева

Розглянемо докладніше кожен з перерахованих вище типів пропонованих кухонь. Якщо вас цікавлять фасади, виготовлені з натурального дерева, то тут також потрібно буде зробити вибір на користь одного з матеріалів - це може бути бук, дуб, вишня або горіх. Так, саме такий широкий асортимент пропонує вам каталог кухонь «МІК МЕБЛІ». Але все, що ви знайдете в ньому, відрізняється однаково високою якістю, виключною довговічністю і практичністю. Також необхідно відзначити і дизайн кухні (кожної окремо, тому що всі вони красиві, оригінальні - одним словом, неймовірно привабливі).

Завдяки спеціальній обробці деревини, дерев'яні фасади володіють такими якостями, як вологостійкість і вогнетривкість, і навіть набувають антисептичні властивості. Висока міцність фасадів є особливо актуальною на сучасній кухні, де активно використовуються чистячі і миючі засоби, які можуть впливати на поверхню меблів досить агресивно. Ось чому, бажаючим замовити або купити кухню, важливо думати не тільки про її дизайн і вартість, але і міцності матеріалів, з яких вона виготовлена. Що стосується «МІК МЕБЛІ», то компанія пропонує лише ті меблі для кухні, які виготовлені з міцних і практичних матеріалів, при цьому прекрасно розуміючи, що для привабливості кухні відіграє не меншу роль її дизайн - як, втім, і розумні, демократичні розцінки.

кухні МДФ

Якщо ж ви - не прихильник фасадів з натурального дерева і вашим вибором є МДФ, то і тут «МІК МЕБЛІ» пропонує безліч вельми виграшних для кожного покупця варіантів. Потрібно відзначити, що МДФ - просто подарунок для дизайнера, адже цей матеріал володіє такою якістю, як гнучкість, він легко забарвлюється, лакується  і так далі, що дозволяє дати волю польоту фантазії, творчості, а це завжди забезпечує прекрасний результат. Якщо ж залишити осторонь розмови про творчість і звернутися до чисто практичної сторони питання, то потрібно підкреслити, що кухні МДФ служать довго, меблі не вбирають ніяких сторонніх запахів (які завжди виникають під час приготування їжі). Ще одна важлива гідність МДФ: в цьому матеріалі навіть за великий період часу не скупчується волога.

Таким чином, прочитавши про достоїнства МДФ, ви ще раз переконалися, що кухні Київ пропонує вам довговічні, якісні, практичні і красиві - у тому випадку, якщо вашим вибором є придбання або замовлення кухонь в «МІК МЕБЛІ». Проте в Києві ви можете купити не тільки меблі для кухні двох вищеописаних типів, але є ще й третій варіант - згадаємо, що на початку цього тексту говорилося про метод постформінгу.

Кухні під замовлення, та особливості постформінгу

Такі кухні в Києві користуються великою популярністю, і не даремно, адже вони мають безліч різних достоїнств. Наприклад, постформінг дозволяє ефектно імітувати такі матеріали, як граніт і мармур: фото демонструє цей дизайн кухні краще, ніж його описують слова (фото кухні ви знайдете в галереї). Виготовлені із застосуванням постформінгу меблі для кухні - одночасно стильні і міцні оригінальні й довговічні - як, втім, і всі, пропоновані в «МІК МЕБЛІ».

Отже, якщо ви хочете купити кухню в Києві або ж придбати кухні в Києві на замовлення, то «МІК МЕБЛІ» пропонує практично нічим не обмежений вибір в цій області. Співробітники компанії розуміють, що від достатку варіантів у вас можуть виникнути реальні проблеми з вибором, а тому завжди готові дати ділову пораду, допомогти прийняти оптимальне рішення.

Замовити або купити кухні в Києві в компанії «МІК МЕБЛІ» ви можете прямо сьогодні. Кухонні меблі в Києві вже зараз для багатьох асоціюються саме з «МІК МЕБЛІ», і причина тут у високій якості пропозицій, в абсолютній вигоді їх для клієнтів і в різноманітті того вибору, який «МІК МЕБЛІ» завжди і в усьому надає кожному замовникові або покупцеві. Кухня є фактично серцем будь-якого будинку - там горить домашнє вогнище, і «МІК МЕБЛІ» допоможе зробити його полум'я більш яскравим і затишним